Lízátková sbírka

Sbírka proběhla od 2. do 14. 12. 2016 a úspěšně se za pomoci dalších účastníků podařilo nasbírat 1520 cukrovinek. Tuto nadílku předali žáci třetího ročníku již ve čtvrtek 15. 12. přímo v dětské Fakultní nemocnici na Černopolní v Brně. Tímto bych všem, kteří se na této sbírce podíleli, chtěla nesmírně poděkovat, protože i takové maličkosti jsou pro tyto děti vzácné, a zároveň patří velké díky také nadačnímu fondu Krtek, který nám pomohl tuto sbírku uskutečnit. Klikněte na "více..."

FOTOGRAFIE

Vánoce, 

období klidu, radosti a splněných přání. Pro rodiny, přátelé i příbuzné nastává čas velkých sešlostí a společně stráveného času. Bohužel ne každý má to štěstí být přes tento krásný čas v pohodlí domova se svými rodinami. Proto se naše škola již podruhé zapojila do sbírky lízátek pro děti postižené onkologickým onemocněním.

Sbírka proběhla od 2.12 do 14.12. 2016 a úspěšně se za pomoci dalších účastníků podařilo nasbírat 1520 cukrovinek. Tuto nadílku předali žáci třetího ročníku již ve čtvrtek 15.12. přímo v dětské Fakultní nemocnici na Černopolní v Brně.

Každé lízátko, které se za pomoci Vás všech podařilo nasbírat, poputuje k dětem při různých vyšetřeních po celý rok.

Tímto bych všem, kteří se na této sbírce podíleli, chtěla nesmírně poděkovat, protože i takové maličkosti jsou pro tyto děti vzácné, a zároveň patří velké díky také nadačnímu fondu Krtek, který nám pomohl tuto sbírku uskutečnit.

                                                                                              Michaela Rozbrojová (3.A)

Akce dokumentů

Kategorie: