Biologická stezka

10. 6. 2015, Ve středu proběhlo 1. kolo školní soutěže Biologická stezka. Žáci nižšího gymnázia absolvovali deset stanovišť, kde řešili zadané úkoly z oblasti botaniky, zoologie, biologie člověka a mineralogie. Čtyřčlenná družstva byla složena vždy z žáků primy, sekundy, tercie a kvarty. Jak celé klání dopadlo se dozvíte po kliknutí na "více..."

Ve středu 10. 6. 2015 proběhlo 1. kolo školní soutěže Biologická stezka. Žáci nižšího gymnázia absolvovali deset stanovišť, kde řešili zadané úkoly z oblasti botaniky, zoologie, biologie člověka a mineralogie. Čtyřčlenná družstva byla složena vždy z žáků primy, sekundy, tercie a kvarty.

Na prvním místě se umístilo družstvo ve složení: Michal Jaroš (prima), David Vojtíšek (sekunda), Nikol Ventrčová  (tercie) a Alena Kobidová (kvarta). Na druhém místě se umístili: Kristýna Bulvasová (prima), Štěpán Šimša (sekunda), Natálie Šmídová (tercie) a Natálie Vajčnerová (kvarta). A třetí místo bylo ve složení: Tereza Janečková (prima), Tereza Hartlová (sekunda), Anna Tomčalová (tercie), David Koryčanský (kvarta).

Nejlepší družstva byla odměněna drobnými dárky. Poděkování patří žákům kvinty za pomoc s organizací. 

FOTOGRAFIE

Akce dokumentů

Kategorie: