Ekolečko 2013

21. 6. 2013 - V pátek, již poosmé žáci primy, sekundy a tercie absolvovali řadu stanovišť, kde řešili zadané úkoly nebo prováděli různé soutěžní aktivity. Tradičně k tomu patřilo promítání vybraných krátkých filmů, letos zaměřené na problém rychle rostoucího množství odpadu. Nechyběla ani rukodělná práce. V celkovém pořadí skončila na prvním místě sekunda. Na kulturním dnu, v úterý 25. června, byla nejlepší družstva z každé třídy odměněna diplomy a drobnými dárky. Celý článek a odkaz na fotografie po kliknutí na "Ekolečko 2013".

Ekolečko 2013

Je to už osm let, kdy tehdejší třída kvarta vymyslela soutěž s ekologickou tématikou pro své mladší spolužáky a nazvala ji „Ekolečko“. A tak i na konci letošního školního roku, v pátek 21. června, již poosmé žáci primy, sekundy a tercie absolvovali řadu stanovišť, kde řešili zadané úkoly nebo prováděli různé soutěžní aktivity. Tradičně k tomu patřilo promítání vybraných krátkých filmů, letos zaměřené na problém rychle rostoucího množství odpadu. Nechyběla ani rukodělná práce, při níž byly z krepového papíru a zbytků látek vytvářeny medaile.

Na dalších stanovištích, která se nacházela ve třídách kvarty a primy, mohla tří až čtyřčlenná družstva získat body například poznáváním obrázků z přírody či ekologických slov podle principu televizní hry Kufr. Kromě toho zde byla ještě ochutnávka různých potravin nebo přiřazování druhů rostlin a živočichů do oblasti původu pomoci světové mapy.

 

V celkovém pořadí skončila na prvním místě sekunda. Na kulturním dnu, v úterý 25. června, byla nejlepší družstva z každé třídy odměněna diplomy a drobnými dárky. 

další fotografie zde:    2013, 21. 6. - Ekolečko

 Ekolečko 2013 06 21t

Akce dokumentů

Kategorie: