Vyhlášení výsledků fotosoutěže

Jednou z aktivit, kterou naše škola pořádá v programu Ekoškola, je již tradičně fotosoutěž ke Dni Země. Jako letošní téma členové Ekotýmu v únoru vybrali „Naše fauna“, přihlášené snímky měly tedy představit volně žijícího živočicha v naší přírodě. Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili.

Výsledky fotosoutěže

Jednou z aktivit, která naše škola pořádá v programu Ekoškola, je již tradičně fotosoutěž ke Dni Země. Jako letošní téma členové Ekotýmu v únoru vybrali „Naše fauna“, přihlášené snímky měly tedy představit volně žijícího živočicha v naší přírodě.

Protože do uzávěrky 22. dubna (Den Země) došel rekordní počet 26 fotografií od 16 autorů, měla porota těžký úkol. Nakonec z jejich bodování vyšly tři nejlepší práce, které byly pak v druhém kole rozděleny na výherce, druhé a třetí místo. Nejhezčí snímek, představující odpočívajícího jelena, pořídil Vladimír Pokorný (septima). Druhé místo získala fotografie perleťovce prostředního od Marie Kadubcové (kvinta), jako třetí skončil snímek ještěrky od Jana Hrdouška (tercie).

FOTOGRAFIE

Akce dokumentů

Kategorie: