Výsledky soutěže o nejlepší návrh na tričko

12. 5. 2017, Minulý pátek byli porotou vyhlášeni tito vítězové: Lucie Zubatá (2.A) získala 3. místo a dostala trvalou láhev na vodu. Lucie Sabotová (prima) obdržela se dvěma návrhy 2. cenu – trvalou láhev na vodu i na výrobu ovocné šťávy. Hlavní cena putovala Vojtěchu Johnovi z primy, který dostal kromě trvalé láhve i destičku se zlatým kohoutkem, speciálně pro tuto soutěž vyrobenou Josefem Fišerem. Vojtův výherní návrh necháme po grafické úpravě vytisknout na trička, která budou určena k prodeji. Gratulujeme!

FOTOGRAFIE

Výsledky soutěže o nejlepší návrh na tričko

Když Ekotým na své poslední loňské schůzi probíral, jaké aktivity by si představoval do dalšího školního roku, vyšel z toho návrh vyrobit tričko na téma šetření vodou. K tomu byla letos zorganizovaná soutěž, ve které byl hlavní cenou „zlatý kohoutek“. Michal Šlajs navrhl plakát, aby se o soutěži vědělo, a do uzávěrky 28. února přišlo pět příspěvků.

Začátkem května pětičlenná tematická skupina VODA návrhy vyhodnotila a minulý pátek 12. května byly vyhlášeny výsledky. Lucie Zubatá (2.A) získala 3. místo a dostala trvalou láhev na vodu. Lucie Sabotová (prima) obdržela s dvěma návrhy 2. cenu – trvalou láhev na vodu i na výrobu ovocné šťávy. Hlavní cena putovala Vojtěchu Johnovi z primy, který dostal kromě trvalé láhve i destičku se zlatým kohoutkem, speciálně pro tuto soutěž vyrobenou Josefem Fišerem. Vojtův výherní návrh necháme po grafické úpravě vytisknout na trička, která budou určena k prodeji.

Akce dokumentů

Kategorie: