Kulturní den

Kulturní den PGS 2013
25. 6. 2013 - V úterý, na KD Strážničan, proběhl dlouho připravovaný Kulturní den PGS 2013. Všem, kteří v programu vystoupili i všem, kteří se svou pomocí podíleli na jeho úspěšné realizaci upřímně děkujeme! Odkaz na fotografie a videa z této příjemné akce - po kliknutí na "více.."
Kulturní den PGS 2014
23. 6. 2014 - V pondělí, na KD Strážničan, proběhl dlouho připravovaný Kulturní den PGS 2014. Všem, kteří v programu vystoupili i všem, kteří se svou pomocí podíleli na jeho úspěšné realizaci upřímně děkujeme! Fotografie z této příjemné akce po kliknutí na "více.."
Únor v gala
Druhý měsíc tohoto roku se žáci a učitelé naší školy rozhodli pro lehkou změnu a ozvláštnění výuky v podobě elegantního, upraveného zevnějšku. Mikiny vymění za svetry nebo košile a tepláky vystřídají kalhoty, džíny či sukně. Neboj se připojit a zkusit něco nového nebo vyjít ze své komfortní zóny, protože ne nadarmo se říká ,,šaty dělají člověka”.
Únor v gala
Elegance, styl a uhlazenost. Takto by se dal v krátkosti shrnout únor na Purkyňově gymnáziu ve Strážnici. Žáci a učitelé se totiž rozhodli pro zpříjemnění pobytu ve škole změnou zevnějšku. Své všední oblečení v podobě tepláků a triček proto vyměnili za více elegantní kalhoty a košile. Díky této milé změně by se vaše snaha najít neupraveného žáka podobala hledání jehly v kupce sena. „Únor v gala“ také krásně doplnil kulturní zážitek v podobě představení Její pastorkyňa, na které se žáci vyšších ročníků vydali do Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Toto představení se tak stalo pomyslnou lahodnou třešničkou na dortu a my se už teď nemůžeme dočkat na podobné ozvláštnění dalších měsíců

Akce dokumentů