Mezinárodní výměnný pobyt studentů z Holandska

V týdnu od 20. do 24. dubna 2015 nás svou návštěvou poctili studenti z holandského města Goes. Během společně strávených dní jsme navštívili Moravský kras, Prahu, ale také naše malebné městečko a jeho překrásné okolí. Celý článek a fotografie po kliknutí na "více..."

FOTOGRAFIE

V týdnu od 20. do 24. dubna 2015 nás svou návštěvou poctili studenti z holandského města Goes. Již před tím, než přijeli sem k nám do Strážnice, jsme si navzájem vyměnili názory na naše státy. Tím jsme zjistili, že jejich představy o tom, jak v České republice žijeme, jsou jako vystřižené z minulého století. To byl důvod, proč jsme se rozhodli uvést věci na správnou míru a kvarta natočit krátké video (očekávání vs. realita), které mělo jak u studentů, tak u učitelů velký úspěch.

Během společně strávených dní jsme navštívili Moravský kras, Prahu, ale také naše malebné městečko a jeho překrásné okolí. Přes nabitý program jsme si našli i čas na navazování přátelských vztahů či zlepšování naší angličtiny. Došlo i na pár ‚lekcí‘ holandštiny a češtiny, čímž jsme se všichni nemálo bavili.

Už teď se nemůžeme dočkat, až za nimi na podzim pojedeme do Nizozemska.

Akce dokumentů

Kategorie: