Ples gymnázia 2017

Přišla plesová sezóna a s ní i dvacátý první reprezentační ples našeho gymnázia, který se nesl ve znamení předávání Oskarů. Celý článek o průběhu a dojmech ze slavnostního večera, včetně fotek a videa najdete po kliknutí na "více...".

.....

Do organizace se tradičně pustili žáci septimy a třetího ročníku společně se svými třídními profesorkami a paní zástupkyní. Náležitou pozornost letos nedostaly jen věci organizační, ale také výzdoba kulturního domu Strážničan, ve kterém se náš ples odehrál. K dispozici pro všechny návštěvníky plesu byly i prostory vinárny.

Po úvodním slovu naší paní ředitelky vše odstartovalo. Prvního tance večera se ujali žáci druhých ročníků, kteří pilně nacvičovali pod vedením svých starších spolužáků právě ze třetích ročníků. Číslo bylo opravdu povedené a všem zúčastněným za jejich práci patří velký dík.

Večerem všechny tanečníky na parketu doprovázela skvělá skupina Black & White, ve vestibulu hrála k poslechu i tanci cimbálová muzika Krepina. K zakoupení byla také bohatá tombola, která svými cenami jistě potěšila nejednoho účastníka plesu. A i tento rok byla možnost vyfotit se v připraveném fotokoutku. V průběhu večera se uskutečnila i soutěž ve valčíku. Naše odborná porota vybrala ze soutěžících tři nejlepší páry a ty náležitě ocenila. Pro nejlepší pár byly přichystány i šerpy jakožto pro královnu a krále valčíku. Zábava plynule pokračovala i po odbití půlnoci, a kdyby hudební skupina nemusela odjet na další akci, tak možná tancujeme ještě teď.

Myslím, že za všechny pořadatele mohu poděkovat všem, kteří se plesu zúčastnili a prožili tak s námi příjemný a věřím, že i podařený večer.

Tereza Vojtíšková, septima

FOTOGRAFIE

VIDEO

Akce dokumentů

Kategorie: