Podpora přírodovědného a technického vzdělávání na středních školách v Jihomoravském kraji

Soubor PDF document Podpora přírodovědného a technického vzdělávání na středních školách v Jihomoravském kraji
informace o realizovaném projektu
Podpora přírodovědného a technického vzdělávání na SŠ v Jihomoravském kraji. Klíčová aktivita - Žákovské projekty z fyziky pro SŠ "Přeměny energie"
Ve dnech 3. a 4. června se v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání na středních školách v Jihomoravském kraji číslo projektu CZ.1.07/1.1.00/44.0006 uskutečnila první ze čtyř exkurzí klíčové aktivity s názvem Žákovské projekty z fyziky pro SŠ „Přeměny energie“ plánovaných pro žáky vyšších ročníků gymnázia. Po kliknutí více...
Projekt - Podpora přírod. a tech. vzdělávání - exkurze Praha
10. - 11. 12. 2014, Ve středu a čtvrtek se v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání na SŠ v JMK uskutečnila druhá ze čtyř exkurzí, tentokrát do Prahy. Našim cílem bylo Letiště Václava Havla, Vodárenské muzeum a vodárna hlavního města. Celý článek ze zajímavé akce a fotografie po kliknutí na "více..."
Soubor PŘÍRODOVĚDNÉ VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŽÁKY ZŠ POKRAČUJE
Soubor Žákovská aktivita - exkurze - JE Temelín a Techmania Science Center v Plzni.
21. - 22. 4. 2015, Zajímavé exkurze, jejíž cílem byla jaderná elektrárna Temelín a Techmania Science Center v Plzni, se zúčastnili žáci sexty. Z článku a spousty fotek je jasné, že cesta za poznáním byla pro všechny zúčastněné přínosem.
Soubor object code Workshop na Pedagogické fakultě MU Brno
24. 4. 2015, Třída kvarta se na Pedagogické fakultě MU Brno zúčastnila workshopu na téma „Historie, princip a zpracování fotografie“.
Soubor Žákovská aktivita - Škoda Mladá Boleslav, IQLANDIA Liberec
26. - 27. 5. 2015, Exkurze do Škody Mladá Boleslav a IQLANDIA Liberec, která byla plně hrazená z ESF pro Podporu přírodovědného a technického vzdělávání na středních školách v Jihomoravském kraji se zúčastnila třída 2.A.

Akce dokumentů