2013, 12. 12. - T-exkurze v Brně

12. 12. 2013, I letošní nabídka podzimních T-exkurzí vyhlášených brněnskými vysokými školami a vědeckými ústavy přes JCMM oslovila mnoho maturantů našeho gymnázia. Tentokrát bylo na výběr z 18 zajímavých oblastí – od pitvy savců či analýzy lidského karyotypu přes výzkumy v oblasti 3D televizí a vysokého napětí až po kultivaci geneticky modifikovaných organismů. Další informace po kliknutí na "více..."

fotografie - 2013, 12. 12. - T-exkurze v Brně

T-EXKURZE V BRNĚ

I letošní nabídka podzimních T-exkurzí vyhlášených brněnskými vysokými školami a vědeckými ústavy přes Jihomoravské centrum pro mezinárodní mobilitu (JCMM) oslovila mnoho maturantů našeho gymnázia. Tentokrát bylo na výběr z 18 zajímavých oblastí – od pitvy savců či analýzy lidského karyotypu přes výzkumy v oblasti 3D televizí a vysokého napětí až po kultivaci geneticky modifikovaných organismů. Po nastudování teoretické části bylo zapotřebí vyplnit test, na jehož základě vybrali odborní lektoři T-exkurzí nejúspěšnější řešitele, kteří se poté zúčastnili i praktické části. Konkurence

studentů ostatních škol byla opravdu velká, ale i přesto se do praktických částí v laboratořích probojovalo 7 žáků naší školy.

T-exkurze probíhají celý prosinec a věříme, že našim studentům přinesou mnoho nových zajímavých informací a zážitků. 

Akce dokumentů

Kategorie: