Vánoční besídka a jiné vánoční akce

Vánoční besídka
Vánoční besídka 2014
19. 12. 2014, V pátek v aule proběhla tradiční vánoční besídka. Moc děkujeme všem, kteří se na její realizaci podíleli, zvláště pak MgA. Vítu Trumpešovi. Fotografie si můžete prohlédnout po kliknutí na "více...".
Vánoční vystoupení v Domově pro seniory ve Strážnici
17. 12. 2015, Žáci našeho gymnázia zazpívali vánoční písně a koledy v Domově seniorů ve Strážnici. O hudební doprovod se postaral pan učitel František Pavluš.
Vánoční vinš školní muziky
Před Vánocemi zorganizoval žák oktávy Jiří Slezák s dalšími našimi žáky tradiční vinš a vystoupili před všemi třídami s překrásnými vánočními koledami. Děkujeme.
Vánoční vystoupení v Domově pro seniory ve Strážnici
16. 12. 2016, Tradiční vánoční vystoupení v Domově pro seniory ve Strážnici připravil se svými žáky MgA. František Pavluš a Mgr. Ondřej Mikl. Děkujeme všem zúčastněným za jejich snahu.
Vánoční vinš školní muziky
Před Vánocemi zorganizovali naši žáci tradiční vinš a vystoupili před všemi třídami s překrásnými vánočními koledami. Děkujeme.
Vánoční besídka
22. 12. 2017, V pátek zavládla ve škole vánoční atmosféra. Profesor hudební výchovy František Pavluš zorganizoval vánoční besídku, na níž se představili studenti naší školy. Za zpěvu vánočních písní s hudebním doprovodem se tak připravili na Vánoce. Po besídce se sešli studenti ve třídách se svými třídními učiteli, aby si rozdali dárky a rozloučili se s posledním školním dnem roku 2017.
Vánoční vystoupení v Domově pro seniory ve Strážnici
Krásné vánoční vystoupení v Domově pro seniory ve Strážnici předvedli členové školní cimbálové muziky pod vedením MgA. Františka Pavluše. Děkujeme všem zúčastněným za jejich snahu.

Akce dokumentů